Kroužek Keramika ve druhém pololetí
Také ve druhém pololetí školního roku pokračoval keramický kroužek určený pro mladší i starší žáky. Žáci zdokonalovali své dovednosti při práci s keramickou hlínou a učili se pečlivosti i trpělivosti. Pracovali jak podle zadaných témat, tak podle vlastní fantazie a kreativity. Pod jejich šikovnýma rukama vznikla řada originálních výrobků – dekorace, misky, zvířátka, dárečky i další zajímavé předměty.
Velkou radost přinášelo nejen samotné tvoření, ale také sledování proměny výrobků od prvního nápadu přes modelování až po glazování a závěrečný výpal.
Těšíme se na další nápady a krásné výrobky v příštím školním roce.
Zapsala Marta Heraltová a Michaela Kaplanová
