Doctor Dancer ve školní družině
V úterý 26. 5. se ve školní družině konala akce s Doctorem Dancerem. Zúčastnit se mohly i ostatní děti naší školy. Prožili jsme odpoledne plné pohybu, tance a radosti. Doctor Dancer rozhýbal nejen děti, ale i nás dospělé.
Děkujeme za krásně strávený čas, spoustu úsměvů a pozitivní energie. Budeme na toto setkání rádi vzpomínat a těšíme se na případné další shledání. 🙂
Za školní družinu Tereza Dostálová, Světlana Sedláčková a Miluše Zemánková
