Burza práce a vzdělání 2017 v Prostějově

Žáci 9. ročníku se ve středu 20. 9. 2017 v rámci předmětu PRAKTICKÉ ČINNOSTI – VOLBA POVOLÁNÍ zúčastní akce Burza práce a vzdělání 2017 v Prostějově.

Burza práce a vzdělání je určena pro žáky 9. tříd, případně i 8. tříd, a je jedinečnou příležitostí, jak se seznámit se zaměstnavateli působícími v našem regionu a v okolí.

Na Burze práce se představí i vybrané střední školy, které se zaměstnavateli spolupracují např. v rámci zajištění odborných praxí svých studentů.  Žáci mají možnost seznámit se s vystavujícími zaměstnavateli, získají přehled o poptávaných profesích na současném trhu práce a mohou se informovat, jaké učební nebo studijní obory je vhodné vzhledem k budoucímu uplatnění na trhu práce studovat.

NEJEDNÁ SE O BURZU ŠKOL SCHOLARIS.

Odjezd z Brodku u Konice: 8:03 přes Konici do Prostějova

Odjezd z Prostějova: 11: 40

Příjezd do Brodku u Konice 12:35

S sebou si žáci vezmou: průkazku zdravotní pojišťovny, průkazku na slevu na jízdné (pro žáky do 15 let), peníze na dopravu (NENÍ HRAZENA)

Pedagogický doprovod: Mgr. Alena Staffová, Mgr. Marcela Francová

Žáci mohou jít po příjezdu na oběd do školní jídelny.

Letáček – Burza práce a vzdělání