Ukliďme svět, ukliďme Česko, ukliďme naši obec – přesunutí akce

Nelíbí se vám odpadky pohozené v přírodě? Nepořádek ve vašem okolí? Ukliďme svět společně!

V kampani Ukliďme svět, ukliďme Česko! vycházející z mezinárodních iniciativ Clean Up the World! a Let´s do it! jde o to zbavit okolí odpadků a přispět tak ke zlepšení společného životního prostředí!

Dnem „D“, kdy se v rámci kampaně Ukliďme svět, ukliďme Česko bude uklízet v celé republice, je letos sobota 7. dubna. Naše škola se ke kampani připojí v pátek 20. dubna 2018.

Žáci 1. až 3. třídy přijdou a přijedou v tento den jako vždy do školy.  Žáci 4. až 9. třídy zůstanou ve svých obcích, kde se sejdou s vyučujícími a budou uklízet svou obec. Podrobné informace obdržíte od třídních učitelů. Všichni žáci budou sportovně (pracovně) oblečeni. Rodiče, vybavte své děti pracovními rukavicemi a reflexními vestami.

logo-USUC-2016_WEB_72dpi_black_white