Sportovní soutěž Přespolní běh v Prostějově

Dne 27. 9. 2022 se naše škola zúčastnila sportovní soutěže PŘESPOLNÍ BĚH. Startovalo se na fotbalovém tréninkovém hřišti za halou Sportcentra DDM, Prostějov. Celou dobu závodů provázel hustý déšť, běh byl v náročném blátivém terénu.

KATEGORIE:

III. – žáci 6.- 7. tříd a příslušné ročníky víceletých gymnázií.

Dívky: Natálie Kalabisová, Laura Koudelková, Ema Umlaufová, Kristýna Bohuslavová – získaly 8. místo.

Chlapci: Daniel Ščudla, Lukáš Koudelka, Tobiáš Pavlík, Marek Mikeš – získali 8. místo.

IV. – žáci 8.- 9. tříd a příslušné ročníky víceletých gymnázií.

Dívky: Barbora Kschwendová, Veronika Otevřelová, Ester Havlenová, Eliška Greplová – získaly 11. místo.

Chlapci: Jakub Kalabis, Štěpán Zemánek, Lukáš Nehera, Vlastimil Le – získali 4. místo.

Do hodnocení družstva se započítávaly výsledky čtyř nejlépe umístěných závodníků družstva. Umístění se sčítají, družstvo s nejnižším součtem umístění se stává vítězem v dané kategorii.

Našim sportovcům děkuji za snahu, bojovnost a slušné chování.